Факультативи

 

 

 

 

 

 

Факультатив «Розв`язування та складання задач з хімії»
11 клас 

Керівник Кузьмук Т.В.

  1. Безверхий В.
  2. Дʼяков В.
  3. Середюк М.
  4. Корнієцька Т.
  5. Хуторной Е.
  6. Кузьменко І.
  7. Просандєєва Е.
  8. Сіра О.   

Факультатив «Розв`язування та складання задач з хімії»
10 клас

Керівник  Кузьмук Т.В.

  1. Євдокимова М.
  2. Кукура Д.
  3. Журбей Д.
  4. Матвійчук А.
  5. Кондратюк Ю.
  6. Перестюк О.
  7. Котенко І.
  8. Шевчук А.

Факультатив «Хімія в побуті»
8 клас

Керівник Кузьмук Т.В.

  1. Авдейчук В.               
  2. Горкуша О.
  3. Косюк Д.     
  4. Ломанчук Ю.
  5. Мартинюк Л.
  6. Ненахов Т.
  7. Прищепа В.
  8. Гладищук М.
  9. Русятинська В.   
  10. Степанчук В.   
  11. Янушевська В.           

Факультатив «Загальна біологія»
10 клас

Керівник Ушакова Т.Ю.

  1. Шевчук А. 
  2. Весельська Я.
  3. Матвійчук А. 
  4. Остапчук К.   
  5. Антонова Ю.     
  6. Кондратюк Ю.  
  7. Терещук А.       
  8. Богуславець Д.  
  9. Котенко І.

Факультатив «Література рідного краю»
10 клас

Керівник Просандєєва О.І. 

  1. Журбей Д.
  2. Перестюк О.
  3. Кондратюк
  4. Ю. Бояр Д.        
  5. Котенко І.
  6. Реготун С.
  7. Шевчук А.    
  8. Решетнюк А.       
  9. Матвійчук А.    
  10. Хомич Д.
  11. Антонова Ю.    
  12. Потопальський М.   

Факультатив «Література рідного краю»
11 клас

Керівник Просандєєва О.І.

  1. Білоцька О.
  2. Просандєєва Є.                           
  3. Корнієцька Т.
  4. Пшенишна К.                       
  5. Климчук О.
  6. Салабай М.
  7. Маркевич А.
  8. Сіра О.
  9. Мороз А.
  10. Соловйова М.
  11. Окрушко С.
  12. Соцьких А.

«Аптека природи»
7 клас

Керівник Ушакова Т.Ю.

  1. Концедайло В. 
  2. Калінчук Б.
  3. Чугаевська К.                   
  4. Чорноока В..
  5. Підкаура С.               
  6. Мельник В.
  7. Тітова Д.               
  8. Рослік В.
  9. Кравченко К.                     
  10. Липко А.
  11. Смирнов С.    
  12. Коритко К.                        
  13. Тюміна Т.

Історія України 11 клас 

Керівник Ковальчук О.Б.

  1.  Волкова Д. 
  2. Цимбалюк В. 
  3.  Климчук О.
  4. Шульга В.
  5. Бароменко С.
  6. Мороз А.
  7. Іваненко І.
  8. Якубенко Е.               
  9. Чернецький Д.
  10. Просандєєва Є.
  11. Середюк М. 
  12. Сіра О.
  13. Корнієцька Т.
  14. Соцьких А.
  15. Дʼяков В.

Фізика 8 клас        

Керівник Процек І.А.

  1. Авдейчук В.                
  2. Косюк Д.                    
  3. Мартинюк Л.              
  4. Прищепа В.                
  5. Янушевська В.
  6. Русятинська В.           
  7. Степанчук В.
  8. Горкуша О.
  9.  Ломанчук Ю.
  10. Ненахов Т.
  11. Гладищук М.

Гурток «Християнська етика», 7-Б клас

Керівник Великоборець Г. Л.

1.     Бугайчук О.

2.     Гетьман А.

3.     Головко Є.

4.     Давиденко А.

5.     Заєць Д.

6.     Калінчук Б.

7.     Концедайло В.

 

8.     Коритко К.

9.     Корнієцький М.

10.       Кравченко К.

11.       Можарівський Є,

12.       Прус М.

13.       Підкаура С.

14.       Сахнюк К

15.       Смирнов С.

16.       Тітова Д.

17.       Тюміна Т.

18.       Чорноока В.

19.       Чугаєвська К.

20.   Шульга М

 

Гурток «Палітра»

Керівник Шульга Н.М.

  1. Вишневська К.         
  2. Куратова А.   
  3. Годлевський
  4. Голуб К.   
  5.  Лех В.
  6. .Жидецька О.     
  7. Лібега І.
  8. Ковальська А.       
  9. Ущапівський І.
  10. Корчемна К.
  11. Герасимчук Г.

Гурток «Весела нота» 

Керівник Сторожук В.А

  1. Рудик В.
  2. Кіслицька В.
  3. Горобчук Д. 
  4. Піщик А.
  5. Шатило Н.
  6. Федорук О.
  7. Янушевська А.
  8. Кондратюк А.
  9. Савчук Д.
  10. Силівестрова В.
  11. Федоренко О.

Гурток «Умілі руки( обслуговуюча праця)»

Керівник Шихевич Т.Г.

  1. Бондаренко Л.                       
  2. Булак К.                                  
  3. Давидюк Д.                             
  4. Лавринець О.                          
  5. Лебєдєва Н.                              
  6. Маєр В.                                     
  7. Сікайло Я.                       
  8. Левик Д.
  9. Хвостова А.
  10. Кондратюк А.
  11. Ожінська Д.
  12. Савчук Д.
  13. Федоренко О.
  14. Осадчук А.
  15. Талавер Н.

Правовий клуб “Правознавець”

Хореографічний гурток

Керівник: Ляшенко О.В.

Усі танці на святі поставлені нашим хореографом

error: Content is protected !!