Вітаємо нашу баскетбольну збірну

ЗОШ №22 ім. В.М. Кавуна стала бронзовим призером фіналу Чемпіонату України серед шкільних команд дівчат старшої вікової категорії. 🥉🏀🏀🏀
У змаганнях брали участь 22 найкращі школи України дівчат старшої вікової категорії. Житомирянки провели відмінні матчеві зустрічі на спортивному майданчику СК Меридіан 14 травня 2019 р. Дівчата показали завзяту боротьбу, жагу до перемоги. Перше протистояння відбулося у нашій підгрупі проти киянок “Happy Stars”💫💫💫. Ця напружена гра закінчилась з рахунком 6 : 5 на нашу користь. Гра проти Луганської СШ №2 з рахунком 8 :4 вивела нас до Quarter Finals проти команди ЗОШ №3 Помічна. Закінчивши зустріч з рахунком 12:8, учениці ЗОШ №22 вийшли до Semi – Finals проти команди Переяслова. Граючи очко в очко проти суперниць, наші дівчата все ж таки поступились на 4 очки. (7 : 11). 
У підсумку за результатами набраних очків Курбатова Вікторія, Рожанчук Вікторія та Янушевська Вікторія 💕стали володарями бронзового кубку Чемпіонату України серед шкільних команд дівчат старшої вікової категорії.
Тетяна Дернова:” Я вдячна своїм вихованкам – ученицям за те, що вони люблять цю гру, мов ковток повітря. За те, що змагались з великим бажанням, чинили гідний опір суперникам. Спортсменки працювали у єдності одна з одною, присутнє було відчуття спільності і відданості. Це дало змогу досягнути бажаний результат.”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!